Restorāns “Buddha”

SHARE
, / 2683

Restorāns “Buddha” ir vegānu, veģetāriešu restorāns, kas atrodas Rīgā, Raiņa bulvārī. Tā kā restorāns atrodas pašā Rīgas centrā, tad no terases iespējams vērot gan Operas namu, gan Brīvības pieminekli. Restorāns darbojas katru dienu no pulksten 11:00 līdz pulksten 22:00. Vasaras sezonās, kā jau pieminēts, darbojas arī terase, uz kuras iespējams baudīt DJ mūziku un malkot kādu atspirdzinošu kokteili no bāra.

Kā vēsta restorāna sniegtā informācija, restorānā ir iespējams baudīt garšīgu, sātīgu, veselīgu un garu spirdzinošu maltīti. Restorāna šefpavārs Oļegs Serafimovs ir sastādījis vairākas ēdienkartes, kurās sev ko tīkamu varēs atrast kā izsmalcināti gardēži, tā arī gastronomisko piedzīvojumu meklētāji, vienlaicīgi izzinot arī dažādu tautu tradicionālo ēdienu noslēpumus. Restorānā tiek pasniegti ēdieni, kas papildināti ar vietējiem produktiem, kurus šefpavārs pielāgo tradicionālajiem ēdieniem, tādējādi piešķirot tiem jaunas vēsmas garšu buķetē. Restorāna komanda pret saviem viesiem izturas ar visaugstāko atbildību, sadarbojoties ar ekoloģiskajām saimniecībām un rūpīgi izvēloties tikai augstākās kvalitātes produktus. Restorāna laipnās viesmīles pārzina ne vien ēdienkartes eksotiskāko ēdienu gatavošanas procesu, bet arī to sastāvdaļas, tāpēc sev interesējošo informāciju droši iespējams jautāt viesmīlēm.

Restorāns katru dienu piedāvā jaunu brokastu piedāvājumu, kas ir spēkā no pulkstens 11:00 līdz 12:00, pusdienu piedāvājumu, kas ir spēkā darba dienās, laikā no 12:00 līdz 16:00 un nemainīgi maksā 7,60 EUR, kā arī sezonas piedāvājumu, kas pamatā ietver sezonas augļus un dārzeņus, un, protams, pamata ēdienkarti. Pamata ēdienkarte ietver aukstās uzkodas, pamatēdienus, karstās uzkodas, zupas, desertus, aukstos dzērienus un karstos dzērienus. Ēdienkartē īpaši tiek norādīts, vai ēdiens ir piemērots svaigēdājiem vai vegāniem. Kā zināms, svaigēdāji ēd ēdienu, kas nav vai ir minimāli termiski apstrādāts, lai ēdienā saglabātos maksimāli daudz vitamīnu un minerālvielu, bet vegāni uzturā nelieto dzīvnieku izcelsmes produktus, tātad ne gaļu, ne olas, ne piena produktus, ne medu. Tāpat īpaši tiek norādīts arī tas, vai ēdiens satur sezamu, seleriju vai riekstus, jo, kā zināms, šie produkti ir vieni no izplatītākajiem alergēniem. Jāpiemin, ka darba dienu pusdienu galds tiek klāts trijās kārtās, pasniedzot arī aromātisko Veselības tēju, kas veicina gremošanas sistēmas darbību un spēj remdēt slāpes pat viskarstākajā dienā.

Restorāns piedāvā arī ēdienu piegādi uz jebkuru jums vēlamu vietu, pasūtījumus pieņemot katru dienu, laikā no pulksten 11:00 līdz pulksten 22:00. Ja tiek pasūtīts minimālais pasūtījums, piegāde Rīgā maksā 5 EUR, bet Rīgas rajonā – 20 EUR. Ja pasūtījuma summa pārsniedz 20 EUR Rīgā un 50 EUR Rīgas rajonā, piegāde tiek veikta bez maksas. Ja pasūtījuma summa nepārsniedz 20 EUR, piegāde Rīgā maksā 3 EUR, bet Rīgas rajonā – 5 EUR. Veicot pasūtījumu, kas pārsniedz 100 EUR, klients iegūst restorāna klienta karti. Pasūtījumus iespējams veikt gan pa tālruni, gan pēc interneta veikalu principa restorāna mājaslapā.