Ātri pagatavojami ēdieni

SHARE
, / 3332

Mēs pašlaik dzīvojam laikmetā, kad burtiski katra minūte ir svarīga un tāpēc cilvēkiem bieži vien nav laika lai varētu nobaudīt un kur nu vēl pagatavot kārtīgu maltīti un tāpēc ātrās ēdināšanas restorāni un citas līdzīgas iestādes pašlaik plaukst un zeļ. Un arī mājas apstākļos cilvēki nereti izvēlas pagatavot ēdienus, ko pēc tam ir iespējams viegli un ātri paēst un paņemt līdzi, ja ir tāda vajadzība. Šie ēdieni ir aizgūti no visas pasaules sākot no picām, tortillām, lavašam, tostermaizēm un hotdogiem. Šādi ēdieni noteikti nav tie veselīgākie, bet tie var viegli un ātri mazināt tavu apetīti un tos parasti ir arī viegli paņemt līdzi, bet kas varbūt pat ir vēl svarīgāk, tos var viegli paēst un nav vajadzīgs ilgs laiks lai, piemēram noskrubinātu gaļu no kauliem vai izlasītu asakas no zivis. Ar šiem ēdieniem tu vari būtībā ņemt un tos ēst!

Nu tad šeit būs daži no šiem ēdieniem, ko es bieži vien gatavoju un mazs paskaidrojums, kāpēc šis ēdiens ir ļoti izdevīgs:

Pica – Pica ir viens no vieglākajiem ēdieniem, ko var pagatavot, it sevišķi, ja mīkla tiek taisīta tikai ar miltiem un ūdeni nevis vēl eļļu, sviestu, raugu un citām sastāvdaļām. Uz picas ir iespējams uzlikt praktiski jebkādus produktus un bieži vien vislabākās picas sanāk tad, kad no tā, kas mājās ir tiek sakombinēti tādi picu mixi, kā vēl nav bijuši. Vienīgais, kas noteikti picai ir vajadzīgs ir siers, bet tas arī var būt parastais vai pat kausētais un pārējais jau ir atkarīgs no tā kas tev garšo un cik daudz tu vēlies tērēt, jo pat sagriezti cīsiņi ar tomātu un sieru būs ļoti garšīgi, bet ja vēlies kaut ko nopietnu tad vari taisīt picu ar vistas gaļu un ananāsiem, kā arī ar kaviāru vai citu ekskluzīvo ēdienu.

HotDogs – Hot dogi ir viens no ātrās ēdināšanas veidiem, ko ir iespējams iegūt praktiski jebkurā benzīntankā, Narvesen veikalos vai citās vietās, kur cilvēki parasti iegriežas tikai garām skrienot. Un tieši tāpēc, ka hotdogu ir iespējams pagatavot dažu minūšu laikā un no tā ir iespējams diezgan labi paēst tad šie ēdieni ir palikuši tik populāri. Bet daudzi nemaz nenojauš, ka arī mājas apstākļos var uzcept šādus hotdogus un ir vajadzīgs tikai uztaisīt mīklu un nopirkt cīsiņus un šos cīsiņus pareizi ietīt. Šāds ēdiens ir ļoti labs, ja jūs dodaties pārgājienā vai kādā izbraucienā jo to ir viegli paņemt līdzi un notiesāt bez liekas smērēšanās.

Tortilla – Tortilla arī ir viens no ātrās ēdināšanas produktiem, kur apaļā maizītē tiek ietīti dažādi produkti un tad viss šis maisījums ēsts. Tortillas maizītes parasti var nopirkt veikalā, bet ja vēlies tās iegūt krietni lētāk tad var pats pagatavot mīklu un uz pannas izcept. Bet tas, ko liek iekšā līdzīgi kā uz picas ir atkarīgs no katra paša un visbiežāk ir vajadzīgas tādas sastāvdaļas, kā tomāti, vista, paprika, halipenjo pipari, kukurūza un majonēze, kā arī sīpoli. Tortillu nav tik viegli paņemt līdzi, kā citus ēdienus bet to nevajag pārāk cept un tāpēc tā tiek uzskatīta par ātrās ēdināšanas produktu.

Ceru, ka jums arī šie ēdieni patīk un varbūt pēc šī raksta izlasīšanas arī jūs sāksit tos taisīt mājas lai ņemtu līdzi!